milenium Tbor
20.10.   20:00

WELCOME TO THE JUNGLE

Další pokračování veleúspěsné DNB noci.

Hlasy těch, kteří žadonili po pořádném drum&bassu a precizním djingu, byly vyslyšeny. 20. října bude v táborském Mileniu hlavní hvězdou další megaparty Welcome to the Jungle anglická Djane, producentka Mollie Collins. Její precizně namíchané sety vychází z původní filosofie dnb a v současnosti zní celou Evropou. Kreativita nebude chybět. Propotíte trika, dáte i nažrat svým ušním chuťovým pohárkům. 
O support se postará z letitroll bokingu pořadatel oblíbené akce Neurofunk will never die, N Force. Po delší době dorazí skvělý producent a Dj AKA, který na Welcome bude hrát po třech letech. Dále se představí pořadatel budějických Therapy Seessions Dj Hanzall. Mladá táborská krev bude zastoupená sestavou Lexr, Sfinx, Resist a nebudou chybět pořadatelé akce, Soundpolis Dj´s Tao Maffa, Horny, Johny Player…
Druhá stage v patře nabídne dva pražské Dj´s a jednu Djku v sestavě Marko Steller, Ariana, Dvvn. Produkci klasicky doplní partička WATP Dj´s: Quadrall, Murdah, Michael Rasp, Anilam. 

Mollie Collins (UK)
https://www.facebook.com/molliecollins
http://molliecollins.co.uk/
N:Force
https://www.facebook.com/nforcednb
AKA
https://www.facebook.com/realdjaka
Hanzall
https://www.facebook.com/djhanzall
Marko Steller
https://www.facebook.com/iammarkosteller

Kdo je Mollie Collins?
Klasická škola - přístup, technika i vzestup MollieCollins vychází z původní filosofie drum&bassu. Od prvního dne tíhnula ke klubové kultuře. Není žádnou internetovou bublinou posedlou statusy a sdílením, její vášeň pro drum&bass je 100% skutečná a vzešla z církve, která svedla dohromady otce zakladatele jungle music. Od svých patnácti let Mollie oddaně navštěvovala londýnské párty BPM pro mladší 18 let a akce ve squatech. Od 18 vyzkoušela všechny aspekty práce pro hudební kluby, od pouliční propagace přes pořádání párty, po VJing a DJing… Mollie tuhle jedinečnou kulturu dokonale zná a má na ní svůj podíl. „Miluji kluby, moc ráda poznávám nové, vychutnávám si rozdílnou atmosféru a hraní na jiném zvuku. Vím, že to zní trochu zvláštně, ale od začátku své DJské kariéry si zapisuji každý klub, kde jsem hrála, a stále přibývají další…“
Po dvou letech se 20letá DJka může pochlubit seznamem, kde nechybí ta nejzásadnější jména evropské drum&bassové scény: Fabric, Printworks, Warning, Invaderz, Breakin Science, Eskimo Dance, OneNation, DNB Street, Innovation, festivaly jakoColor, X Music, One Dance, CT, Jeudgfresten a mnoho dalších.
Jako všichni DJs s tradiční průpravou, navzdory nabitému programu a častému hraní v cizině, má svou rezidentní noc v Tap N Tin v Chathamu, kde každé pondělí testuje nové mixy a dubplaty a piluje svůj osobitý styl. Střídá, seká, řeže a spojuje základní kameny svých setů, které představují osvědčené hity v neotřelém podání, od nádherných liquidových vokálů po brutální jump-upové basové linky. Mollie boří iluze subžánrů selekcí vyjadřující ty nejdivočejší hudební ideály.
„Nestačí mi namíchat dva tracky a nechat je hrát spolu. Musím něco dělat, chci si hrát, aby mix zněl zajímavě a neztrácel energii. Neustále se učím nové věci, zaměřuji se na efekty a kreativní možnosti… Je spousta způsobů jak být při deejayingu kreativní. Nikdy nepřestanu rozvíjet svůj styl.“
Základy a techniku má Mollie v malíku a nyní se snaží prosadit jako producentka. Coby oddaná fanynka a ambiciózní dýdžejka pronikla do tajů drum&bassu a jeho účinků na tanečním parketu. O tom nás přesvědčí i svou již vycházející tvorbou. Spolupráce s kamarádem Arnonem na labelu MampihoSwiftaChargeRecordings slibuje stejně energický a jedinečný taneční zážitek jako její sety.
„Coby od producentky ode mě očekávejte nečekané! Může to být melodické, jump-upové, temnější nebo techstepovější… Hlavní je, aby to fungovalo na tanečním parketu. Pracovat ve studiu je splněným snem a přesto cítím pokoru, když se označuji za producentku… Jsem v první řadě DJka.“ Mollie se vydává na misi, která ctí základy, ale je stoprocentně zaměřená na budoucnost.

http://www.facebook.com/Soundpoliscz/